max factor podkład do twarzy z spf

Jak prawidłowo dobrać podkład do twarzy?

Podkład to podstawa każdego makijażu. Nie możesz konturować twarzy bronzerem, nie możesz narysować kreski na powiekach i nie możesz narysować kredki na brwiach. Jeśli jednak zależy Ci na wyrównanej i gładkiej cerze oraz odpowiedniej bazie pod kolejne produkty do makijażu (np. róż, rozświetlacz, bronzer), to na twarzy niezbędny jest podkład. Niestety, pomimo jego znaczenia, kobiety często traktują jego wybór i zakup bardzo niedbale. Jak prawidłowo wybrać podkład?

Jak dobrać kolor podkładu do swojej skóry?

Przy wyborze podkładu niezwykle ważny jest jego kolor i odcień. Czemu? Płyn o niewłaściwym kolorze wyróżniał się na skórze i odcinał od szyi, wyglądając nienaturalnie. Podkład zbyt jasny w stosunku do cery może sprawiać wrażenie chorobliwie bladego. Za ciemny – wygląda nieestetycznie. Ważny jest również ton. Podkład powinien pasować do karnacji twarzy i być na niej testowany. Zawsze warto to sprawdzić w ciągu dnia. Dopiero gdy podkład stapia się z kolorem i „znika” wie, że to właściwy odcień. Dlatego powinieneś przetestować co najmniej trzy odcienie, aby zobaczyć, który z nich będzie idealnie pasował. W przypadku typów urody podkład, który jest zbyt ciepły lub zbyt zimny, może postarzyć twarz. Szukasz idealnego produktu? Max Factor podkład dostępny jest w wielu kolorach (sprawdź tu) dzięki czemu dopasujesz odcień idealnie stworzony dla Ciebie.

LASTING PERFORMANCE max factor podkład do twarzy

Dlaczego warto dobrać odpowiedni podkład?

Oczywiście warto włożyć trochę wysiłku w wybór odpowiedniego płynu. Dla wielu kobiet wybór podkładu może być nie lada wyzwaniem. Tak się składa, że długo testują nowe produkty i dużo czasu zajmuje znalezienie tego, który będzie dla nich najlepszy. Na szczęście tę drogę można znacznie skrócić i bez marnowania czasu, pieniędzy i wysiłku można znaleźć płyn, który będzie dla nas najlepszy. Dlaczego warto? Dobrze dobrany podkład może pomóc Ci czuć się dobrze przez cały dzień bez konieczności ciągłego przeglądania się w lustrze. Wybierając ten idealny, znacznie skrócisz również czas podjęcia decyzji zakupowej.