surface bar

Kolczyk surface bar, czy warto go wykonać?

Surface bar jest obecnie bardzo modnym rodzajem piercingu. Możemy z tym zdobieniem wyglądać niezwykle efektownie, a także zwracać na siebie uwagę otoczenia. Jeszcze jakiś czas temu tego rodzaju kolczyki były wykonywane tylko przez osoby, które należały do określonych subkultur. Obecnie jednak coraz więcej osób decyduje się na tego rodzaju zdobienia, które wyglądają wyjątkowo i pozwalają się wyróżnić na tle innych. 

Surface bar piercing, co jest najważniejsze?

Piercing surface, aby prezentował się efektownie, ale także, aby był w pełni bezpieczny dla osób, które zdecydowały się go wykonać, powinien zostać wykonany przez doświadczonego piercera. Specjalista nie tylko bez żadnego problemu poradzi sobie z wykonaniem zabiegu, ale także dobierze odpowiedni kolczyk dostosowany do potrzeb danej osoby. Surface bar kolczyk występuje w wielu kolorach, a także wielkościach i wyłącznie jego właściwe dobranie zagwarantuje nam powodzenie całego zabiegu, o czym musimy pamiętać (szeroki wybór znajdziemy m.in. na https://crazyneedles.pl/pl/menu/surface-bar-191).

Czy kolczyki surface bar sprawdzą się wszystkim?

Surface bar ma szansę sprawdzić się każdej osobie, która pragnie się wyróżniać. Pod warunkiem że kolczyk, a także cały zabieg zostanie wykonany przez doświadczonego piercera. Jest to kluczowe, abyśmy mieli pewność, że rana zagoi się w określonym czasie. Szacuje się, że do pełnego wygojenia potrzebny jest okres od 3 do nawet 4 miesięcy. Będzie tak jednak wyłącznie wtedy, kiedy będziemy stosować wszystkie wskazówki dotyczące pielęgnacji od doświadczonego piercera. Dlatego tak ważne jest wybranie odpowiedniego specjalisty.