Anatomicals Modyfikacja ciała Twister piercing – jak nosić ten unikalny kolczyk?

Twister piercing – jak nosić ten unikalny kolczyk?

Piercing to jeden z najpopularniejszych rodzajów ozdoby ciała. Przekłucia można robić w różnych miejscach, zaczynając klasycznie od uszu, a kończąc na pępku czy nawet sutkach. Każdy kolczyk wygląda unikatowo i możliwości jest tak wiele, że czasem ciężko się zdecydować. Przed wyborem warto poznać wszystkie możliwości. Jednym z mniej znanych rodzajów jest twister piercing – co to za kolczyk i gdzie go nosić?

Czym jest twister piercing?

Jak sama nazwa wskazuje, to kolczyk w kształcie „twistu” czyli małej spiralki. Końcówki są zazwyczaj w kształcie kulek lub kolców, choć coraz popularniejsze są również te bardziej szalone – z cyrkoniami w kształcie serc, kropel, kwiatów, a nawet kostek do gry! Wykonywane są z różnych materiałów, od złota i srebra zaczynając, a kończąc na stali chirurgicznej. Jeśli chcesz poznać ofertę sprzedażową, kliknij tu: https://crazyneedles.pl/kategoria/twister. Należy jednak pamiętać, że w świeżym przekłuciu nie powinno zakładać się kolczyka ze stali, bo może dojść do infekcji.

Gdzie nosić twistery?

Choć twistery można nosić tak naprawdę w każdym przekłuciu, to nie zawsze jest to zalecane – przez swój dość charakterystyczny kształt, mogą nie być zbyt komfortowe. Najbardziej polecanym rodzajem przekłucia do twisterów jest helix. Dzięki temu, że twister to spiralka, to idealnie dopasowuje się do ucha i wygląda naprawdę efektownie. Równie dobrze sprawdzi się w różnych przekłuciach przy ustach, również dopasuje się do kształtu wargi, a wystające kuleczki będą wyglądać bardzo ładnie. Tu jednak należy uważać na rodzaj zakończenia – lepiej wybrać kuleczki, bo nie będą one niebezpieczne dla drugiej wargi.

Related Post