Cheeks piercing, czy jest bezpieczny?

Cheeks piercing jest obecnie modną ozdobą, na której zrobienie decyduje się bardzo wiele osób. Musimy jednak mieć świadomość, że choć za pomocą jednego kolczyka, jesteśmy w stanie całkowicie odmienić swój wygląd, to przede wszystkim musimy zatroszczyć się o bezpieczeństwo samego wykonania zabiegu. Ponadto cheek piercing poza tym, że powinien zostać wykonany w renomowanym salonie, to należy dobrać kolczyk, który będzie podobał nam się wizualnie, ale także, który będzie w pełni dla nas bezpieczny. Tylko tak ozdoba nam się sprawdzi.

 Kolczyki do piercingu cheek, jakie wybrać?

Jeśli chodzi o kolczyki do piercingu cheek, a także nip piercing powinien zostać wykonany przez doświadczonego piercera. Najlepiej na początek zdecydować się na kolczyk wygodny, bez wymyślnych ozdób, a także zatroszczyć się o to, aby wybrany przez nas kolczyk nie powodował uczuleń i podrażnień. Najczęściej wybierane są kolczyki wykonane ze stali chirurgicznej, bo są najtańsze, w pełni bezpieczne, a także możemy liczyć na wiele wzorów do wyboru, takich jak te – https://crazyneedles.pl/pl/menu/cheeks-263.

Gdzie wykonać cheek piercing?

Kiedy chcemy mieć pewność, że kolczyk w policzku będzie prezentował się świetnie, ale także, że będzie dla nas w pełni bezpieczny, to musimy wykonać ozdobę u doświadczonego piercera. Warto zapytać, czy nie mamy przeciwwskazań do wykonania całego zabiegu, ale także, jak pielęgnować ranę powstałą po kolczyku. Będziemy w tym przypadku wiedzieć, jak wykonać wszystkie kroki, aby ozdoba prezentowała się świetnie i jednocześnie, aby była dla nas w pełni bezpieczna.

Related Post