Anatomicals Modyfikacja ciała Cheeks piercing, czy jest bezpieczny?

Cheeks piercing, czy jest bezpieczny?

Cheeks piercing jest obecnie modną ozdobą, na której zrobienie decyduje się bardzo wiele osób. Musimy jednak mieć świadomość, że choć za pomocą jednego kolczyka, jesteśmy w stanie całkowicie odmienić swój wygląd, to przede wszystkim musimy zatroszczyć się o bezpieczeństwo samego wykonania zabiegu. Ponadto cheek piercing poza tym, że powinien zostać wykonany w renomowanym salonie, to należy dobrać kolczyk, który będzie podobał nam się wizualnie, ale także, który będzie w pełni dla nas bezpieczny. Tylko tak ozdoba nam się sprawdzi.

 Kolczyki do piercingu cheek, jakie wybrać?

Jeśli chodzi o kolczyki do piercingu cheek, a także nip piercing powinien zostać wykonany przez doświadczonego piercera. Najlepiej na początek zdecydować się na kolczyk wygodny, bez wymyślnych ozdób, a także zatroszczyć się o to, aby wybrany przez nas kolczyk nie powodował uczuleń i podrażnień. Najczęściej wybierane są kolczyki wykonane ze stali chirurgicznej, bo są najtańsze, w pełni bezpieczne, a także możemy liczyć na wiele wzorów do wyboru, takich jak te – https://crazyneedles.pl/pl/menu/cheeks-263.

Gdzie wykonać cheek piercing?

Kiedy chcemy mieć pewność, że kolczyk w policzku będzie prezentował się świetnie, ale także, że będzie dla nas w pełni bezpieczny, to musimy wykonać ozdobę u doświadczonego piercera. Warto zapytać, czy nie mamy przeciwwskazań do wykonania całego zabiegu, ale także, jak pielęgnować ranę powstałą po kolczyku. Będziemy w tym przypadku wiedzieć, jak wykonać wszystkie kroki, aby ozdoba prezentowała się świetnie i jednocześnie, aby była dla nas w pełni bezpieczna.

Related Post