moroccanoil

Właściwości izraelskich kosmetyków Moroccanoil

Kosmetyki izraelskie są znane ze swojej wyjątkowości, naturalnego pochodzenia i udowodnionej skuteczności. Jakie są zalety marki Moroccanoil i dlaczego warto zaopatrzyć się w te produkty w swoim arsenale kosmetycznym?

Moroccanoil – ochrona dla włosów

Moroccanoil-kosmetykiMoroccanoil to luksusowa, profesjonalna linia do pielęgnacji włosów, która zrewolucjonizowała branżę kosmetyczną. Ta izraelska marka jako jedna z pierwszych wprowadziła na rynek kosmetyki do włosów na bazie olejków, które są wysoko cenione przez konsumentów, najlepszych stylistów i gwiazdy.

Kluczowym składnikiem produktów Moroccanoil jest olejek arganowy, znany ze swoich dobroczynnych właściwości i dlatego nazywany „płynnym marokańskim złotem dla włosów”. Jest to jeden z najdroższych i najbardziej użytecznych składników w kosmetyce, który ma niesamowite działanie! Jego działanie jest wielokrotnie silniejsze niż działanie substancji wytwarzanych w laboratoriach lub syntetycznych.

Izraelscy eksperci wykorzystali olej arganowy jako podstawę, dodali do niego wiele innych użytecznych składników i wypuścili na rynek całą serię produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów.

Gama produktów Moroccanoil obejmuje:

    • Szampony i odżywki oczyszczające;
    • Maski (do odżywiania, nawilżania, leczenia włosów);
    • Oleje;
    • Produkty do stylizacji.

Do najpopularniejszych serii należą: kompleks odbudowujący Moisture Repair, wygładzający Smooth, olejek Oil Treatment, kompleks zwiększający objętość i gęstość włosów Extra Volume i inne. Produkty Moroccanoil można kupić w sklepie internetowym Bellita.

Naturalny skład Moroccanoil

Producent podkreśla naturalne pochodzenie swoich kosmetyków. Kontrola laboratoryjna i uważna obserwacja składu preparatu nie pozwala na stosowanie szkodliwych dodatków, agresywnych składników lub sztucznych preparatów przyspieszających działanie lub stwarzających jedynie pozory działania. Olejek arganowy, jako podstawa każdego produktu marki, jest bogaty w witaminy A, E, F, Omega-3 i inne dobroczynne mikroelementy, dzięki którym włosy osiągają wyższy poziom.