Czym charakteryzują się kolczyki do eyebrowning?

Czym charakteryzują się kolczyki do piercingu eyebrow? Z tym pytaniem boryka się wiele osób, które rozważają przekucie swoich brwi. Nie ma w tym nic dziwnego- z jednej strony eyebrow piercing jest coraz bardziej popularny, z drugiej zaś strony wiele osób nie wie, z czym tak naprawdę się on wiąże. Dlatego też postanowiliśmy przyjrzeć się nieco bliżej, czym tak naprawdę jest eyebrow piercing.

Czym jest eyebrow piercing i czym się on charakteryzuje?

Eyebrow piercing to tak naprawdę nic innego, jak piercing brwi, polegający na przekuciu skóry brwi, z reguły bezpośrednio nad naszym okiem. Tak jak w przypadku innych rodzajów piercingu, należy przy nim zachować szczególną higienę. Dlatego też warto zlecić go profesjonalistom, którzy mogą zapewnić nam odpowiednio odkażony sprzęt. Ponadto nie należy zapominać o szczególnej higienie okolicy naszego piercingu, ponieważ w przeciwnym razie narażamy się na różnego rodzaju groźne zakażenia. Doskonale do tego nadają się między innymi różnego rodzaju płyny do odkażania.

Czym charakteryzuje się biżuteria do piercingu eyebrow?

Przede wszystkim jest ona wykonana z metalu, który nie wywołuje reakcji alergicznych- doskonale do tego nadaje się stal chirurgiczna. Warto przy tym pamiętać, aby kolczyki eyebrow po pierwsze w żaden sposób nie zasłaniały nam oczy, po drugie nie posiadały krawędzi, z powodu których będą się zaczepiać na przykład przy zakładaniu ubrań, co po pierwsze może okazać się bardzo bolesne, po drugie mogą one spowodować zniszczenie naszych ubrań.