Trwałe krycie i naturalne wykończenie podkładów Revlon

Gładka, rozświetlona skóra z satynowym połyskiem to nie tylko dar natury. Podobny efekt osiągnąć można dzięki stosowaniu odpowiednio dobranym podkładem. Dla wielu osób fluid to jeden z najistotniejszych elementów codziennego makijażu.

Pozwala on zamaskować ewentualne niedoskonałości i sprawia, że cera prezentuje się promiennie i jednolicie. Decydując się na zakup podkładu, warto pamiętać o tym, że pożądany efekt zapewni produkt dobrany do typu skóry. Podkłady Revlon opracowane są w dwóch wersjach, do cery tłustej i mieszanej oraz normalnej i suchej. Dzięki temu każda kobieta może dobrać najbardziej odpowiadający jej kosmetyk.

Komfortowe i naturalne krycie

Podkłady do twarzy Revlon Colorstay zamknięte są w słoiczku z pompką, który umożliwia wygodną i higieniczną aplikację. Specjalnie opracowana formuła zapewnia trwałość makijażu do 24 godzin, a produkt nie warzy się, nie roluje ani nie zbiera w załamaniach twarzy nawet po całym dniu noszenia.

Konsystencja podkładów Revlon zapewnia z kolei komfortowe, naturalnie matowe wykończenie bez efektu maski. Dodatkowo wersja opracowana dla skóry mieszanej i tłustej zawiera w składzie kwas salicylowy. Substancja ta zapobiega nadmiernemu błyszczeniu się twarzy, dzięki czemu kosmetyk zapewnia komfortowe uczucie i naturalny wygląd cery.

Dodatkowa ochrona

Linia Colorstay zawiera szeroką gamę odcieni, dzięki czemu podkład Revlon idealnie stapia się z cerą. Każda z wersji wzbogacona jest również o ochronny filtr SPF.

Chroni on skórę przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym, a tym samym opóźnia jej starzenie się. Wybierając podkład do twarzy Revlon, spotkać można zarówno wersje produktu wzbogacone filtrem SPF 15, jak i SPF 20.

Podkłady Revlon dostępne na stronie https://drogeria.pl/podklady/0,revlon