Anatomicals O pielęgnacji Jaki wpływ na działanie rollera do twarzy mają konkretne kamienie?

Jaki wpływ na działanie rollera do twarzy mają konkretne kamienie?

rolka do twarzy

Każdy roller do twarzy, bez względu na to, z jakiego materiału jest wykonany, posiada właściwości liftingujące, może zmniejszać opuchliznę oraz redukować cienie i worki pod oczami. Nie oznacza to jednak, że wybór kamienia, który jest bazą dla rolki do twarzy, nie ma żadnego znaczenia. Na co można zatem liczyć stawiając na rollery z jadeitu, ametystu oraz różowego kwarcu?

Właściwości rollerów z jadeitu

Jadeit jest nazywany często kamieniem młodości. W medycynie niekonwencjonalnej znajduje zastosowanie już od stuleci, a ponieważ jest też minerałem stosunkowo rzadkim, potrafi osiągać zawrotne ceny. Rollery do twarzy z jadeitu również nie należą do najtańszych, ich zwolennicy nie mają jednak wątpliwości, co do tego, że korzystanie z nich może przynieść szereg satysfakcjonujących rezultatów. Rollery z jadeitu są reklamowane jako te, które walczą nie tylko ze zmarszczkami i opuchlizną. Docenia się także to, że mają działanie odprężające i właściwości oczyszczające. Panuje też przekonanie, że jadeit poprawia pracę tarczycy.

Właściwości rollerów z kwarcu różowego

Jeśli jadeit jest kamieniem młodości, kwarcyt różowy może być określany jako kamień miłości. Również on jest wykorzystywany w medycynie niekonwencjonalnej, wierzy się przy tym, że może nie tylko oczyszczać organizm, ale również działać na niego antystresowo i redukować napięcia. Rolka do twarzy wykonana z kwarcu jest chętnie wybierana także dlatego, że odznacza się pięknym kolorem. Prezentuje się efektownie i sprawdza się nie tylko jako narzędzie do masażu, ale również jako element ozdobny.

Właściwości rollerów z ametystu

Osoby, które szukają niebanalnego rozwiązania, powinny zainteresować się rollerem do twarzy wykorzystującym do swojego działania ametyst. Ten przezroczysty minerał o fioletowym kolorze doczekał się miana kamienia mądrości. Wiele osób jest przekonanych, że kontakt z nim może pomóc w wyciszeniu, a tym samym stanowi duże wsparcie dla osób bezskutecznie walczących z bezsennością. Stosowanie rollerów do twarzy z ametystem jest też promowane jako sposób nie tylko na poprawę stanu skóry, ale i na złagodzenie dolegliwości bólowych.

Related Post