Jaki wpływ na działanie rollera do twarzy mają konkretne kamienie?

rolka do twarzy

Każdy roller do twarzy, bez względu na to, z jakiego materiału jest wykonany, posiada właściwości liftingujące, może zmniejszać opuchliznę oraz redukować cienie i worki pod oczami. Nie oznacza to jednak, że wybór kamienia, który jest bazą dla rolki do twarzy, nie ma żadnego znaczenia. Na co można zatem liczyć stawiając na rollery z jadeitu, ametystu oraz różowego kwarcu?

Właściwości rollerów z jadeitu

Jadeit jest nazywany często kamieniem młodości. W medycynie niekonwencjonalnej znajduje zastosowanie już od stuleci, a ponieważ jest też minerałem stosunkowo rzadkim, potrafi osiągać zawrotne ceny. Rollery do twarzy z jadeitu również nie należą do najtańszych, ich zwolennicy nie mają jednak wątpliwości, co do tego, że korzystanie z nich może przynieść szereg satysfakcjonujących rezultatów. Rollery z jadeitu są reklamowane jako te, które walczą nie tylko ze zmarszczkami i opuchlizną. Docenia się także to, że mają działanie odprężające i właściwości oczyszczające. Panuje też przekonanie, że jadeit poprawia pracę tarczycy.

Właściwości rollerów z kwarcu różowego

Jeśli jadeit jest kamieniem młodości, kwarcyt różowy może być określany jako kamień miłości. Również on jest wykorzystywany w medycynie niekonwencjonalnej, wierzy się przy tym, że może nie tylko oczyszczać organizm, ale również działać na niego antystresowo i redukować napięcia. Rolka do twarzy wykonana z kwarcu jest chętnie wybierana także dlatego, że odznacza się pięknym kolorem. Prezentuje się efektownie i sprawdza się nie tylko jako narzędzie do masażu, ale również jako element ozdobny.

Właściwości rollerów z ametystu

Osoby, które szukają niebanalnego rozwiązania, powinny zainteresować się rollerem do twarzy wykorzystującym do swojego działania ametyst. Ten przezroczysty minerał o fioletowym kolorze doczekał się miana kamienia mądrości. Wiele osób jest przekonanych, że kontakt z nim może pomóc w wyciszeniu, a tym samym stanowi duże wsparcie dla osób bezskutecznie walczących z bezsennością. Stosowanie rollerów do twarzy z ametystem jest też promowane jako sposób nie tylko na poprawę stanu skóry, ale i na złagodzenie dolegliwości bólowych.

Related Post