Jakie są zalety kolczyków rozpychaczy?

W dzisiejszych czasach trudno spotkać kobietę bez kolczyków. Dla pań jest to wręcz obowiązek, aczkolwiek trzeba zaznaczyć, że wraz z upływającymi latami zmieniają się miejsca, w których się one znajdują. Kiedyś kolczyki były zarezerwowane tylko i wyłącznie dla uszu; dziś można je zobaczyć również w takich miejscach jak: pępek, nos czy nawet w brwi. Nie będziemy oceniać tego procederu, ale postanowiliśmy skupić nad innym rodzajem kolczyków, a konkretnie kolczyków rozpychaczy, które się wiążą z piercingiem. Jakie są ich zalety? Aby się o tym przekonać, zachęcamy do przeczytania naszego tekstu.

Rzucanie się w oczy

Kolczyki rozpychacze to nie są byle jakie kolczyki i z pewnością rzucają się one w oczy bardzo szybko. Nie można zapominać, że co prawda jest to piercing, więc uszy są przekłuwane na wylot, ponieważ takie rozpychacze przekłuwają się przez nie, co na pewno może niektórych odstraszać, jednak z pewnością niektórym takie rozwiązanie przypadnie do gustu i dzięki temu można być od razu zauważonym. Oczywiście, nie chcemy sugerować, że kolczyki wystarczą do tego, by stać się kimś innym, ale jednak mogą pomóc w otworzeniu się.

Niska cena

Takie rozpychacze do uszu to z pewnością odważna decyzja, ale co się nią wiąże, to na pewno akceptacja samego siebie. Dużym plusem takich kolczyków rozpychaczy jest ich niska cena, bo można je kupić za około 20 zł, co nie powinno być przeszkodą nawet dla młodej osoby, która dopiero jest na dorobku. Apelujemy jednak o dokładne jej przemyślenie, bo to decyzja, z której nie można się już wycofać.