Resibo Superstar - polecany balsam

Resibo Superstar. Balsam, który daje efekt glow

Po nałożeniu kosmetyku ciało będzie się mienić w świetle i znakomicie prezentować na zdjęciach. Niedoskonałości będą skorygowane, a skóra nabierze promiennego odcienia.

Dla kogo Resibo Superstar Body Balm?

Balsam Resibo Superstar to kosmetyk dla wszystkich, którzy chcą uzyskać efekt opalonej skóry, ale bez wystawiania jej na słońce. Sprawdzi się również w przypadku osób, które chcą podkreślić i wzmocnić swoją opaleniznę.

Balsam będzie idealny dla osób, które z różnych powodów nie mogą wystawiać się na słońce, np. z racji wykonywanych zabiegów kosmetycznych, cery naczynkowej czy nadwrażliwości na słońce. Mogą sięgnąć po niego kobiety w ciąży i matki karmiące. Balsam Resibo Superstar to z całą pewnością zdrowy zamiennik solarium.

Jak nakładać balsam na skórę?

Resibo Superstar Body Balm można nakładać na całe ciało lub na wybrane jego partie, np. nogi, ręce czy dekolt. Dzięki temu kosmetykowi osiągniemy efekt glow, który można budować. Balsam przyciemni skórę i podkreśli opaleniznę. W przypadku jasnej cery można zdecydować się na subtelny blask – jest możliwość dodania balsamu do innego ulubionego kosmetyku.

Po nałożeniu balsamu – wystarczy niewielka jego ilość – warto poczekać 10 minut, żeby dobrze wchłonął się w skórę. Nie będzie wówczas brudził ubrań. Balsam ma subtelny, orzeźwiający zapach ananasa. Resibo Superstar Body Balm jest dostępny w opakowaniu o pojemności 100 ml.

Warto sprawdzić również drugą wersję balsamu, a mianowicie – Resibo Mastertouch Body Balm. Gdy uda się je umiejętnie połączyć, można wymodelować ciało. Możliwe jest optyczne wyszczuplenie nóg czy poprawa wyglądu dekoltu.