Anatomicals O paznokciach Jakie aspekty należy uwzględnić przy wyborze kraju do paznokci?

Jakie aspekty należy uwzględnić przy wyborze kraju do paznokci?

Zdecydowana większość przedstawicielek płci pięknej każdego dna dba zarówno o swoje dłonie, jak i paznokcie. Jak wiadomo czasami mimo ogromnych starań bardzo ciężko jest o satysfakcjonujący rezultat. Nie wszystkie kobiety zostały bowiem obdarzone paznokciami charakteryzującymi się owalnym kształtem. Oczywiście wspomniane braki można bez żadnego problemu nadrobić dzięki tipsom.

Dlaczego klej do tipsów ma istotne znaczenie?

Warto mieć świadomość, że tipsy będą nie tylko spełniały swoje zadanie, ale również doskonale się prezentowały pod warunkiem właściwego nałożenia. Panie muszą wiedzieć, że tipsy powinny przylegać idealnie praktycznie na całej płaszczyźnie połączenia paznokcia naturalnego ze sztucznym.

Warunkiem uzyskania satysfakcjonującego efektu będzie oczywiście właściwe dobranie kleju. Świetnym przykładem może być klej do tipsów ibd. Skład produktu nie ma bowiem niekorzystnego oddziaływania na płytkę paznokci. Ponadto bardzo łatwo można go usunąć zaraz po ściągnięciu tipsów.

Nie jest rekomendowane stosowanie najprostszych klejów, gdyż są bardzo trudne do usunięcia. Ponadto mają negatywny wpływ na stan paznokci.

Jak duże znaczenie ma siła kleju?

Kobiety do przyklejania tipsów mogą stosować dwa kleje charakteryzujące się różną siłą. Jednym z nich może być ibd glue. Warto również wiedzieć, że w zdecydowanej większości przypadków w zupełności powinien wystarczyć preparat z zawartością metakrylany.

Szybkość wysychania kleju do tipsów

Manicurzystki z większym doświadczeniem mogą bez żadnego problemu stosować primer ibd, który wyróżnia się na rynku bardzo szybkim okresem schnięcia. Z kolei paniom zdecydowanie mniej wprawionym rekomendowane jest postawienie na klej potrzebujący więcej czasu na wyschnięcie. Można wtedy nie tylko uniknąć zabrudzeń, a także dokładniej przykleić tipsy.

Więcej na: sklep darmar

Related Post