Jak nakładać lakiery hybrydowe

Jak nakładać lakier do hybryd?

Jakie są zalety lakieru hybrydowego? Korzyści i koszty tego produktu do paznokci zostaną wyjaśnione w tym artykule. Tak więc, jeśli myślisz o posiadaniu paznokci hybrydowych, trafiłaś we właściwe miejsce. Będziesz zaskoczona, jak łatwo nakłada się lakier do hybryd. Po zakończeniu procesu będziesz dumna z Siebie, i będziesz chciała pokazać innym swoje nowe paznokcie!

Jakie zalety mają lakiery hybrydowe?

Główne zalety lakierów hybrydowych do paznokci to długowieczność i łatwe usuwanie. W porównaniu do zwykłego lakieru do paznokci lakier hybrydowy utrzymuje się przez dwa do trzech tygodni i jest łatwy do usunięcia. Jednak lakier hybrydowy nie jest rozwiązaniem uniwersalnym i nie może być stosowany na słońcu lub w ekstremalnym upale.

Po nałożeniu hybrydowego lakieru do paznokci ważne jest, aby kolor całkowicie wyschnął przed nałożeniem kolejnej warstwy. Należy unikać używania acetonu lub zmywacza do paznokci. Jeśli kolor zaczyna się łuszczyć, spiłuj go najpierw grubym pilnikiem do paznokci przed nałożeniem drugiej warstwy lakieru hybrydowego. Pamiętaj o użyciu dobrej jakości bazy i top coat, aby chronić paznokcie i uniknąć odpryskiwania lakieru.

lakier do hybryd

Jak nakładać lakier do hybryd?

Kiedy jesteś gotowa, aby zrobić sobie nowy manicure, musisz poznać właściwy proces aplikacji hybrydowego lakieru do paznokci. Ten rodzaj lakieru najlepiej nakładać mając w pobliżu lampę UV lub Led. Proces aplikacji składa się z kilku kroków, które należy wykonać, aby osiągnąć pożądane rezultaty. Po pierwsze należy upewnić się, że paznokcie są całkowicie suche przed rozpoczęciem utwardzania pod lampą. Przed nałożeniem lakieru do hybryd należy również oczyścić paznokcie alkoholem. W przeciwnym razie lakier nie będzie się dobrze trzymał na łożysku paznokcia.

Przed nałożeniem lakieru hybrydowego trzeba będzie przygotować paznokcie. W tym celu należy nałożyć na paznokcie warstwę lakieru bazowego, a następnie lakier do hybryd we właściwym kolorze. Nałóż dwie cienkie warstwy koloru, zanim przejdziesz dalej. Następnie nakładany jest tak zwany top coat. Każdą warstwę należy utwardzić w lampie, zgodnie z wytycznymi producenta. Możesz dodać do swojego manicure wyjątkowego akcentu w postaci specjalnych naklejek, lub pyłków nadających wyjątkowego wykończenia.

Ważne jest, abyś upewniła się, że krawędź paznokcia jest pokryta. Jeśli nie pokryjesz tego brzegu wystarczająco dokładnie, ryzykujesz, że twój manicure nie będzie szczelny i będzie się łuszczyć. Nałożenie na paznokcie olejku do skórek pomoże również utrzymać ich piękny wygląd.