D’alchemy kosmetyki – kosmetyki przeciwstarzeniowe

alchemy kosmetyki

D’Alchemy to nowoczesna i ekskluzywna marka, która oferuje swoim klientom szeroki wybór kosmetyków o działaniu przeciwstarzeniowym. Starannie wyselekcjonowane składniki aktywne, precyzyjne metody produkcji, jak i dostosowanie do potrzeb oraz oczekiwań klientów, sprawiają, że marka d alchemy wyróżnia się na rynku kosmetycznym innowacyjnością i ekskluzywnością. Co więcej, kosmetyki powstają nie tylko z myślą o konkretnych potrzebach klienta, ale również o środowisku i zwierzętach.

Alchemy kosmetyki – misja marki

D’Alchemy to wyjątkowa marka, która proponuje luksusowe kosmetyki o działaniu przeciwstarzeniowym, odpowiednie dla suchej skóry i podrażnionej. Skład zawiera zdecydowaną większość składników pochodzenia naturalnego, dopasowane do konkretnych potrzeb skóry, a jednocześnie ograniczające ryzyko podrażnień. Produkty powstają w trosce o środowisko. Nie są również testowane na zwierzętach, dlatego są odpowiednie dla wegetarian i wegan.

alchemy kosmetyki

Alchemy kosmetyki – skład

Podstawą kosmetyków są hydrolaty roślinne będące alternatywą dla czystej, pozbawionej dodatkowych właściwości wody. Pozostałe składniki to:

  • oleje extra-virgin,
  • ekstrakty z roślin,
  • olejki eteryczne.

Kosmetyki marki D’Alchemy nie zawierają szkodliwych dla skóry substancji syntetycznych ani składników odzwierzęcych, ani nawet wytwarzanych przez zwierzęta. Troska o środowisko wyraża się w stosowaniu innowacyjnych opakowań produkowanych z filetowego szkła biofotonicznego, które zapewnia stabilność mikrobiologiczną. Kosmetyki przeznaczone są do codziennego użytku, pięknie wygładzają i nawilżają skórę, nadając jej promienny blask.

Related Post