Anatomicals O pielęgnacji Jak przykleić sztuczne rzęsy? Wybierz klej do rzęs Ardell!

Jak przykleić sztuczne rzęsy? Wybierz klej do rzęs Ardell!

Sztuczne rzęsy pozwalają na uzyskanie wyjątkowego efektu – optycznie powiększają oko, nadają makijażowi większej wyrazistości, świetnie nadają się na ważne okazje. Aby przymocować je do powieki, konieczny będzie klej do rzęs.

Założenie sztucznych rzęs – potrzebny będzie klej

ardell-klej-do-rzesChociaż w sklepach można znaleźć dzisiaj rzęsy magnetyczne czy samoprzylepne, to jednak najwięcej kobiet decyduje się na sztuczne rzęsy na pasku albo w kępkach. Wówczas konieczny będzie klej do sztucznych rzęs, który pozwala na zamocowanie ich do powieki.

Do sztucznych rzęs stosowane są specjalne rodzaje klejów, które zapewniają bardzo mocne, trwałe trzymanie, a przy tym są również bezpieczne dla oczu oraz skóry. Kluczem jest wybranie takiego, który będzie mógł zapewnić maksymalny efekt. Co kupić?

Kleje do rzęs Ardell – mocne i bezpieczne działanie

Wśród wielu klejów dostępnych na rynku dużym powodzeniem cieszy się klej do rzęs Ardell. Marka posiada w swojej ofercie popularne kleje do sztucznych rzęs o przezroczystym – bezbarwnym kolorze, dlatego nie są one widoczne po nałożeniu na pasek z rzęsami. Jednocześnie mogą zagwarantować najlepszą wytrzymałość.

Aplikacja kleju do rzęs Ardell jest przy tym bardzo prosta. Klej ma idealną konsystencję, która dobrze się nakłada – dzięki temu odpowiednio trzyma się paska rzęs oraz nie spływa. Jest również szybkoschnący, dzięki czemu bardzo łatwo wiąże się z powieką i zapewnia długotrwałe trzymanie. Dodatkowo jest bezpieczny dla oczu.

Klej ten może być używany:
• do rzęs na pasku
• do kępek rzęs

Oferowany przez Ardell klej do kępek oraz pasków rzęs ma bardzo dobre opinie wśród użytkowniczek, dlatego też może być on bardzo dobrym wyborem także dla początkujących.

Podsumowując, dostępne w asortymencie firmy Ardell kleje do kępek oraz pasków rzęs na pewno przydadzą się wtedy, gdy trzeba zaaplikować sztuczne rzęsy i nadać im wyjątkową trwałość i estetykę!

Related Post