Bandi Anti Aging krem

Kosmetyki Bandi – polska firma, światowa jakość

Bandi to jedna z niewielu polskich firm, która prężnie działa na rynku, już od ponad trzydziestu lat i ciągle rozwija się wprowadzając nowości. Produktów Bandi można używać samodzielnie, przy codziennej pielęgnacji ciała w domu. Na bazie kosmetyków Bandi pracują także profesjonalne gabinety kosmetyczne.

Co zawierają w sobie kosmetyki Bandi?

Marka ta jako pierwsza wprowadziła na rynek kosmetyki, które dotleniają skórę i mają w swoim składzie witaminę C, retinol i kwas hialuronowy w wysokich stężeniach. Peelingi do ręcznej mikrodermabrazji i preparaty z kwasami migdałowymi to również rzeczy, w których wprowadzaniu na rynek, firma Bandi była pierwsza.

Produkty Bandi to nie tylko pielęgnacja ciała i cery. To również dbanie o włosy i rozwiązywanie problemów związanych ze skórą głowy.

Dla kogo przeznaczone są kosmetyki Bandi?

Firma Bandi kosmetyki do pielęgnacji cery podzieliła na kilka linii. Po pierwsze są kosmetyki z linii Anti Acne dla cery z trądzikiem, Anti Rouge dla cery naczyniowej i podrażnionej, Anti Dry z substancjami, które odżywiają i regenerują suchą i zwiotczałą skórę. Seria Anti Aging jest przeznaczona typowo dla skóry dojrzałej, podobnie jak linia Gold Philosophy czy PRO Care.

Linia kosmetyków Boost Care przeznaczona może być dla każdej cery i ma za zadanie walczyć z pierwszymi objawami starzenia się.

Najnowszy produkt Bandi to seria dr. Skin Clinic, której zadaniem jest również walczyć ze starzeniem się skóry.

Każda z pań i panów, bo i dla nich są serie z kosmetykami, znajdzie tu coś dla siebie.