Anatomicals O kosmetykach Młody wygląd skóry dzięki serum z witaminą C

Młody wygląd skóry dzięki serum z witaminą C

Młody wygląd skóry dzięki serum z witaminą C

Gładka, młoda cera bez przebarwień to marzenie wielu kobiet, choć niewiele z nich wie, jak osiągnąć taki efekt za pomocą odpowiednio dobranych kosmetyków. Jednym z produktów wspierających walkę o młody wygląd skóry jest serum z witaminą C do twarzy.

Po co stosować serum z wit C?

Serum zawierające w swoim składzie witaminę C to kosmetyk o wszechstronnym działaniu. Stosowany regularnie zapewnia skórze szereg znakomitych efektów:

– przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu się skóry
– zmniejsza plamy pigmentacyjne i wyrównuje koloryt

Jak stosować serum z witaminą C?

Jak stosować serum z witaminą C?

 

– rozświetla skórę
– wspomaga leczenie stanów zapalnych

Sera z witaminą C do twarzy to kosmetyki skierowane do wszystkich typów cery, nawet tych wrażliwych. Po tego typu preparat mogą sięgnąć kobiety już od 25. roku życia, gdyż od tego wieku produkcja kolagenu zaczyna spadać, przez co można zaobserwować pierwsze oznaki starzenia.

Sera z wit C można stosować przez cały rok. Zaleca się aplikację raz lub dwa razy dziennie z zachowaniem właściwej kolejności w nakładaniu kosmetyków: najpierw oczyszczanie, potem tonizacja, następnie serum, a na sam koniec aplikujemy krem. Serum połączony z kuracją z retinolem to najskuteczniejsza metoda na zatrzymanie młodego wyglądu i pozbycie się przebarwień. Taki duet możemy wdrożyć w rytuał pielęgnacyjny jedynie jesienią i zimą, trzymając się prostej zasady: serum z witaminą C nakładamy rano przed kremem z filtrem, a kurację z retinolem stosujemy wieczorem.

Serum marki Natura Siberica

Kosmetyki Natura Siberica to produkty o naturalnych składach, którą bazę tworzą rośliny i zioła z dzikich upraw. Serum z witaminą C tej marki to kosmetyk o wielotorowym działaniu – nawilża, odżywia, poprawia sprężystość, wspiera redukcję przebarwień i dodaje skórze energii. Kosmetyk Natura Siberica bogaty jest w takie składniki aktywne jak witamina C, A, E oraz hydrolat z rokitnika.

Related Post