Anatomicals O kosmetykach Naturalne kosmetyki do włosów – ostatni hit w drogeriach!

Naturalne kosmetyki do włosów – ostatni hit w drogeriach!

Kosmetyki naturalne są przeznaczone nie tylko do pielęgnacji twarzy i ciała, ale również świetnie nadają się do włosów. Dlaczego warto je przetestować?

Naturalne kosmetyki – dobre dla Ciebie i środowiska naturalnego

Boom na kosmetyki naturalne zaczął się już kilka lat temu, ale dopiero teraz są one na tyle popularne, że można bez problemu zakupić je nawet w znanych drogeriach.

Kosmetyki te bazują na składnikach pochodzenia naturalnego – głównie roślinnego, mineralnego, dlatego nie zawierają lub mają bardzo małe ilości substancji sztucznych. Ze względu na swój skład to produkty, które posiadają intensywne właściwości pielęgnacyjne, a przy tym są bezpieczne dla środowiska naturalnego.

W tej kategorii znajdują się również produkty do włosów, które dzięki swoim starannie wyselekcjonowanym komponentom mogą nadać kosmykom jeszcze piękniejszy wygląd.

Kosmetyki do włosów – naturalna pielęgnacja i stylizacja

Naturalne składniki doskonale sprawdzają się w produktach przeznaczonych do pielęgnacji i stylizacji fryzury. To kosmetyki, które nadają się do każdego typu włosów – normalnych, cienkich, suchych, tłustych, wypadających.

Do wyboru jest szeroka gama naturalnych kosmetyków do włosów, między innymi:

  • Delikatne szampony.
  • Odżywki do spłukiwania i w sprayu.
  • Maski do włosów.
  • Olejki pielęgnacyjne.
  • Wcierki.
  • Kosmetyki do stylizacji.

Kosmetyki te bazują na delikatnych detergentach pochodzenia roślinnego, wartościowych olejach, na przykład kokosowym, arganowym, awokado, zawierają też ekstrakty roślinne oraz bezpieczne konserwanty. Dodatkowo, za takie naturalne produkty wcale nie trzeba płacić dużo!

Related Post