neonowe lakiery

Lakiery neonowe to świetny wybór na letnie dni

Lato to świetny czas na to, by można było poszaleć z kolorami przy tworzeniu różnych stylizacji, dlatego też nie można zapomnieć o paznokciach. Warto wybrać zatem takie kolory lakierów, które będą znakomicie pasowały zarówno do stylizacji na dzień, jak i na wieczorne wyjście.

Na jakie kolory lakierów postawić w sezonie letnim?

Przede wszystkim dobrze jest, aby lakiery te były wybrane w kolorach, które świetnie będą pasować do różnych stylizacji. Dlatego też obecnie modne są lakiery neonowe w kolorach takich jak:

  • pomarańczowym,
  • zielonym,
  • żółtym,
  • czerwonym,
  • fioletowym.

Warto wspomnieć, że lakiery te mogą mieć dodatkowo brokat, który sprawia, iż kolor niesamowicie się mieni, szczególnie przy słonecznej pogodzie lub w świetle sztucznym. Co ważne, to wszystkie tego rodzaju lakiery są bezpieczne w użyciu i nie niszczą płytki paznokcia, dzięki czemu można zmieniać kolory tak, aby znakomicie pasowały one do każdej stylizacji.

Czy lakiery neonowe są trwałe?

Lakiery neonowe Makear są stworzone z trwałych materiałów, które świetnie przylegają do płytki paznokcia. Dzięki temu lakier może wytrzymać bez żadnych odprysków co najmniej kilkanaście dni. Warto wspomnieć, że lakiery te świetnie znoszą różne temperatury oraz wilgoć, co sprawia, że można mieć pomalowane paznokcie również na wakacje nad morzem. Dobrze jest zaznaczyć, iż neonowe lakiery są bardzo łatwe w użyciu, przez co są niesamowicie wydajne i nie trzeba nakładać wiele warstw na płytkę paznokcia. Warto wspomnieć, że lakier ten wchłania się szybko, co sprawia, że można pomalować paznokcie nawet kilka chwil przed wyjściem. Niewątpliwie kolejną zaletą lakierów neonowych oprócz trwałości i wydajności jest też to, że podczas malowania nie pędzelek nie zostawia żądnych smug.

Dobrze jest wspomnieć, że lakiery neonowe są dostępne w drogerii online, co sprawia, że nie trzeba wychodzić z domu, aby dokonać zakupów. Co ważne, to każdy lakier jest pakowany w specjalne pudełeczko, które chroni produkt w trakcie transportu przed uszkodzeniem. Tym sposobem lakiery nadają się do użytku zaraz po ich otrzymaniu. Dzięki temu, że w sklepie online są dostępne różne kolory lakierów neonowych, to można stworzyć unikatową kolekcję lakierów na każdy dzień.