Rica

Rica. Tradycja i zasady w trosce o profesjonalny efekt.

Rica, jest marką, które misja, skupiona jest na wierności podstawowym zasadom i wartościom, jakimi są praca, pasja oraz filozofia, przyświecająca tradycyjnej rodzinie sycylijskiej. Swoją działalność firma rozpoczęła w 1994 roku, zajmując się początkowo produkcją wosków do depilacji. Dziś Rica, jest rozpoznawalną powszechnie marką, prowadzoną przez ludzi wzajemnie ze sobą związanych, którym nie brakuje nowych pomysłów, kreatywności oraz sił do tego, by z ogromnym zaangażowaniem, spełniać wymagania i nowe oczekiwania swoich klientek.

 NATURALNE KURACJE W TROSCE O PIĘKNO NASZEGO CIAŁA I UMYSŁU. 

Czego możemy się spodziewać, wybierając produkty Rica? Na pewno będzie to bogactwo naturalnych składników, jakie zawarte są w kosmetykach tej firmy. Składników, które pochodzą z Sycylii i stanowią jej pierwotne, odnawialne zasoby. W związku z czym, produkty Rica to gwarancja dla nas, że korzystamy z kosmetyków, w których aktywnymi czynnikami są surowce regionalne, pochodzące z takich źródeł, jak wulkan Etna. Z ogromną umiejętnością firma, wykorzystała również właściwości jakie posiada opuncja, która jest rośliną, stanowiącą znak rozpoznawalny i symbol Sycylii.

Rica

PRODUKTY RICA. RÓWNOWAGA I ZDROWY WYGLĄD WŁOSÓW.

Produkty Rica dostępne np, na bellita.pl, obejmują także wielość wyspecjalizowanych linii oraz takiej kategorie kosmetyków, które związane są z koloryzacją, pielęgnacją, stylizacją oraz serią kosmetyków męskich. Przyglądając się z bliska kosmetykom basic, takim jak aktywator Coloderm, dostrzeżemy, że marka szczególną uwagę przykłada do tego, by jej produkty były jak najbardziej naturalne i nieinwazyjne. W przypadku aktywatora, świadczyć może o tym fakt, że jest on pozbawiony szkodliwego dla struktury włosów amoniaku, a mimo to jego formuła nie pozbawiona jest odczynu kwaśnego pH. Nasze potrzeby, Rica stawia na pierwszym miejscu, a tradycyjne zasady którym hołduje firma sprawiają, że możemy liczyć na w pełni profesjonalne podejście do naszych włosów.