Jakie są kosmetyki marki Biolage

Jakie są kosmetyki marki Biolage?

Kosmetyki do włosów Biolage bazują na właściwościach substancji roślinnych, dzięki czemu spośród dostępnych na rynku kosmetyków wyróżniają się skutecznością. Gwarantują włosom świetne rezultaty przy bardzo delikatnej pielęgnacji. Założycielem marki jest Arnie Miller, który w roku 1990 zainspirował się siłą przyrody i rozpocząć wykorzystywanie naturalnych składników w celu odżywiania i ochrony włosów. Wartość marki powstała zatem na bazie wiary w naturalność, uczciwość, zrównoważony rozwój oraz na właściwym podejściu do kwestii związanych ze zdrowiem. Firma kładzie duży nacisk na stosowanie naturalnych składników i przyjazność dla środowiska.

Hydratherapie czyli profesjonalne nawilżanie włosów

W ofercie pod adresem https://bellita.pl/biolage dostępna jest między innymi linia Matrix Biolage Hydratherapie, która przeznaczona jest do nawilżania włosów. Bazą tej serii są szampony intensywnie nawilżające, które przeznaczone są przede wszystkim dla włosów suchych. Wszystkie kosmetyki z serii Matrix Biolage Hydratherapie mają w swoim składzie wyciągi z aloesu, kiełków pszenicy, alg oraz witaminę E. Dzięki ich zawartości kosmetyki z niniejszej serii świetnie nawilżają włosy, pozostawiając je na długo odżywione i pełne blasku. W linii dostępne są także specjalne kremy stylizujące przeznaczone do włosów przesuszonych, które opierają się na naturalnych produktach i które nie wymagają spłukiwania.

biolage kosmetyk do włosów

Kosmetyki Biolage do włosów zniszczonych

Wśród kosmetyków Biolage dostępna jest także linia dla włosów zniszczonych, które wymagają rewitalizacji. Kosmetyki należą do serii Rejuvatherapie. Ich stosowanie wpływa na skuteczne odmłodzenie włosów, jednocześnie dodają im sił i witalności. Dzieje się tak za sprawą zawartości kwasów Omega -3, protein ryżu oraz likopenu. Dzięki temu kosmetyki idealnie sprawdzają się w pielęgnacji włosów farbowanych.