płatki kosmetyczne dla dzieci Kindii

Płatki kosmetyczne dla dzieci Kindii – co warto o nich wiedzieć?

Płatki kosmetyczne dla dzieci Kindii to produkt znany każdej mamie. Są niezbędne dla utrzymania prawidłowej higieny małego dziecka, a przy tym delikatnie pielęgnują wrażliwą skórę maluszka.

Cechy płatków kosmetycznych dla dzieci Kindii

 

Warto przyjrzeć się właściwościom wacików niemowlęcych marki Kindii, aby zrozumieć dlaczego wielu rodziców codziennie sięga właśnie po ten produkt.

Po pierwsze są wykonane w 100% z czystej bawełny. W ich składzie nie znajdziemy żadnych domieszek tworzyw syntetycznych, co daje gwarancję bezpieczeństwa. Nie od dziś wiadomo bowiem, że przy pielęgnacji wrażliwej skóry niemowląt naturalne surowce sprawdzają się najlepiej. Płatki kosmetyczne dla dzieci Kindii, dzięki zawartości samej bawełny nie podrażniają i nie uczulają skóry.

Po drugie, płatki są jednorazowego użytku, dzięki czemu są bardzo wygodne podczas stosowania, a oprócz tego oszczędzają nasz czas. Bezzapachowe waciki są produktem bezpiecznym dla najmłodszych, dlatego idealnie nadają się do codziennej pielęgnacji.

płatki kosmetyczne dla dzieci Kindii

 

W jaki sposób używać płatków kosmetycznych Kindii?

 

Użycie płatków Kindii jest banalnie proste. Wystarczy zamoczyć je w wodzie, a w razie konieczności w wodzie z dodatkiem mydła i już mamy gotowy środek do przemywania wrażliwej skóry niemowląt. Możemy go stosować po każdej zmianie pieluszki. Duża powierzchnia płatka kosmetycznego sprawia, że zapewnia on maksimum higieny.

Oprócz pielęgnacji pieluszkowej, płatki kosmetyczne dla dzieci Kindii nadają się także do oczyszczania buzi, czy rączek. Są bezzapachowe, więc nie podrażniają nawet okolic noska. Płatki Kindii, to sprawdzony wybór setek polskich mam.