Anatomicals O paznokciach Wszystkie zalety trwałych lakierów hybrydowych

Wszystkie zalety trwałych lakierów hybrydowych

czerwone paznokcie hybrydowe

Hybrydowy manicure jest jednym z ostatnich gości w naszych salonach. Jak sama nazwa wskazuje, ten rodzaj stylizacji wymaga trwałego lakieru hybrydowego. Wygląda jak zwykłe lakiery, ale z pewnością wyróżnia się swoimi właściwościami.

Zalety lakieru hybrydowego

Trwałe lakiery hybrydowe na pierwszy rzut oka nie różnią się od emalii wykonanych w starszej technologii. Jednak jego zaletą jest trwałość. Praca kosmetyczki utrzymuje się bez widocznych zmian nawet przez trzy tygodnie. Manicure pozwala zachować naturalność, a jednocześnie trwałość, ponieważ lakier nie odpryskuje i zachowuje połysk.

Indywidualne preferencje

Trwały lakier hybrydowy jest alternatywnym rozwiązaniem. Daje wybór paniom, które źle się czują ze sztucznymi paznokciami, które, choć efektowne wymagają mechanicznej inwazji w płytkę paznokcia.

Jest to również świetne rozwiązanie dla osób, które nie mogą mieć zbyt długich paznokci ze względu na pracę.

Mechanizmy poruszające procesem

Lakier hybrydowy (https://provocater.pl/lakiery-hybrydowe) konsystencją i sposobem aplikacji przypomina lakier tradycyjny. Jego moc tkwi jednak w przemianie chemicznej wywołanej promieniowaniem ultrafioletowym. Płynny żel poddany działaniu promieniowania UV twardnieje w kilkadziesiąt sekund. Promieniowanie ultrafioletowe nie przynosi szkody mocnym pigmentom, które są na nie odporne.
Powłoka jest na tyle solidna, że po prawie trzech tygodniach pracy trzeba użyć dedykowanego preparaty, by usunąć twardą powłokę.

Related Post